Pradėkim savaitę nuo įkvėpimo.

Yra internetuose tokių žmonių, kurie kitados paskatino mane veikti. Kiti parodė, kad dalykai nėra tokie ypatingai sunkūs ir tikrai yra pasiekiami. Treti parodė kaip būna programuotojai, leisdami man susivokti, kad jau pats toks esu (arba dar nesu).

Be visų praktinių skill'ų, kur iš jų išmokau, jie parodė svarbiausią dalyką. Jie leido man perlipti per savąjį impostor syndrome. Jie leido man susiprasti, kad jau moku pakankamai ir galiu eiti ir daryti dalykus.

# Pirmasis herojus - Travis Neilson

Travis patraukė mane savo tutorialais, kur tiesiog prisėdo ir padarė one page websitą. Skirtingai nuo kitų, kurie buvo gerokai surežisuoti ir temokė visiškų basic dalykų, jo turinys rodė kaip iš tikro vyksta dizaino karpymas. Video buvo raw, neiškarpyti ir pilno ilgio.

Jis natūraliai atsakė į klausimus kiek karpytojas turi žinoti ir kiek gali gūglinti. Parodė, kad nebūtinai viskas pavyksta iš karto. Jis visą laiką kalbėjo ir leido suprasti kaip veikia patyrusio koderio smegenys dirbant.

Neturėjau prabangos mokytis iš tikro žmogaus. Jo turinys davė kažką labai panašaus į mokymąsi iš tikro žmogaus.

# Tikrasis įkvėpimas

Travis daug kalba apie tai kaip būti. Mokydamiesi mes keičiamės. Ne tik profesiškai, ne tik tais dalykais kurie tiesiogiai įtakoja mūsų karjerą.

Mes keičiamės ir būnam kitokiais žmonėmes. Hard skills'ai yra būtinybė, be jų nepajudėsi pirmyn. Tačiau tikėjimas savo progresu, kad tau pavyks ir tu gali lygiai taip pat svarbu sėkmei.

Jo turinys įpučia noro toliau stengtis ir kapanotis. Net jei dabar atrodo labai sunku, o norimas rezultas dar labai toli.

# Rekomenduoju

Jį dabar seku gerokai mažiau (beveik nustojau). Jaučiu, kad jo turinys labiau tinka pradedantiesiems ir designer type žmonėms.

Vis tiek rekomenduoju dalykus, net jei jie šiek tiek senstelėję. Manau, kad jo turinys yra timeless ir su laiku išlieka toks pat naudingas.

Design + Code My Personal Website - štai ką minėjau apie karpymo procesą. Viskas čia. Yra ir senesnis How to build a responsive website from start to finish. Šitas mane užkabino, bet gali mokyti dabar jau ne visai teisingų dalykų.

Mailing listą, kur jis labai asmeniškai kalba apie dalykus. Įkvėpiantis, drąsinantis ir mokantis turinys.

DevTips Vlog'ą, kur Travis pasakoja apie įsidarbinimo Google procesą.