Hey, seniai matyti! Prieš kelias dienas patyliukais įkėliau atnaujintą dizainą. Manau reikia prisipažint ir pasiaiškint kodėl.

Dizainas nėra baigtas. Daug kas sulūžę, remontuosiu. Būsiu dėkingas už bug reportus kur nors emailu ar social.

Updeitinau netyčia. Šiaip geekiškai juokinga istorija.

Nutiko taip...

Kitados susižavėjau GitHub'o nemokamomis privačiomis saugyklomis. Sugalvojau perkelt Kodinu ten. Kartu dar sugalvojau migruoti į Netlify. Jie leidžia buildint pas juos servery, galima schedulint postus, o tai ypač aktualu podkastui. Baigėsi tuo, kad pradingo dalis postų, dizaino pakeitimai ir dalis git'o istorijos.

Netlify rekomenduoju, tikrai geras daiktas. GitHub'ą irgi, bet jų nemokamas reikalas tinka tik Open Source dalykams. Šis blogas gal kada ir bus OS, bet ne dabar.

Tai, galų galiausiai pavyko atkurti visus postus ir didžiąją dalį naujo dizaino. Labiausia padėjo GUI Git'o client'as GitTower. Rekomenduoju, nors kainuoja.

Ai, ir vos nepamiršau. Esu dideliai dėkingas Justinui už dizainą. Rekomenduoju. Taip pat dideliai atsiprašau, kad baisiai jį sugadinau bekodindamas, po truputį taisysiu.

# Status Reportas

Galvoju kartu parašysiu ir šiaip kas vyksta gyvenime, darbuose ir su Kodinu.

Prieš kelis mėnesius nusprendžiau susikoncentruoti į savo pagrindinį darbą. Dirbu ties Palapa. Koks tai Slack'o, FB grupių ir forumų mišinys skirtas specifinei auditorijai.

Dėmesio nukreipimas į vieną reikalą buvo tikrai geras ir naudingas. Pavyksta stabiliai pasiekti užsibrėžto tikslų.

Tuo pat metu buvo nuobodu. Su kolega sugalvojom padaryti logotipų ir domenų shopą Brandwurst. Kurti shop'ą buvo smagu ir įdomu. Promotinti ne taip labai. Šitas reikalas yra užmestas ir gerokai prašosi dėmesio. Beje, rekomenduoju Shopify, tikrai gera vieta pasileisti eshop'ą.

Per visą tą laiką Kodinu lankytojų skaičius sumažėjo tik nežymiai. Ir toliau gaunu emailus, ir toliau žmonės subscribina, net feisbukuose like'ina.

Susidomėjimas egzistuoja skatindamas kažką toliau daryt su Kodinu, neužmest. Už tai galvoju dalykus.

# Įrašo Paveiksliukas

Įmečiau, kad sudominčiau perskaityt visą postą. Laukiau, neminėdamas jo kuo ilgiau, kad skaitytumėt.

Čia kažkelinta, bet nepaskutinė brainstorminimo versija. Taip įsivaizduoju tipinio Kodinu skaitytojo kelią į programavimo karjerą.

Dar po kelių iteracijų pakartojimų šis reikalas turėtų patapti į planą turiniui. Panašus kaip patapimo programuoju planas, tik aiškesnis.

Idėja yra padėti apie programavimą gerų dalykų išgirdusiam asmeniui susigaudyti. Papasakoti kas iš vis tas programavimas, kas lengviau nei atrodo, kas sunkiau. Labiausia kokių veiksmų reikia imtis norint pasiekti programuotojo darbo.

Gal pamėginti atkalbėti ar bent pasistengti parodyti realią situaciją. Tiek kiek pats ją suvokiu ir iš savo urvo matau.

Į tą paveiksliuką reiktų gan atsargiai žiūrėti. Jis darbinėj stadijoj, turėtų gerokai pasikeisti. Specialiai sumažinau kokybę, kad būtų sunkiai įskaitomas, dideliai atsiprašau.

##...


Tiek.

Stengsiuosi rašyt, tobulinti blogą tikėdamasis paversti jį naudingu resursu mokantis programuoti.

Kaip visada, labiausia kviečiu užsisakyt naujienlaiškį, gauti priminimą emailu apie naujus įrašus.