Hey, Kolegos,

Su didžiausiu džiaugsmu dalinuosi pirmu podkasto įrašu. Jame pasakoju kaip patapau programuotoju, šokinėjau per darbus, ką dirbu dabar, kaip mokytis ir tapti programuotoju. Kažkur vidury dar turiu šiek tiek bendros info, kuri neva turėtų paskatinti norėti tapti programuotojais, paneigti ar tai patvirtinti mūsų susigalvotus mitus ir stereotipus. Ten apie visokius "technology is eating the world" ir "kiek uždirba programuotojai".

Prašau imkit klausykit, parašykit komentarą, papasakokit kas patiko, kur prasukot ir ar iš vis išklausėt iki pabaigos. Žinau, kad garso kokybė ne kokia ir ne visus kvėpavimus ar kosėjimus iškirpau, atleiskit, stengsiuosi geriau 😃

Nuorodos

Travis Nielson - Devtips For Designers - Nuoroda į playlistą kur Travis sudizainina ir sukodina savo asmenini web puslapį.

Will Stern - LearnCode.academy - Will sugeba paaiškinti sudėtingus dalykus paprastai. Galit pradėt mokytis JS nuo jo JavaScript Tutorials.

Povilas Korop - Kiek Lietuvoje uždirba programuotojai - tikslesnė informacija apie programuotojų atlyginimus. Gali būt, kad aš prikalbėjau šiek tiek netikrovės.

Why Learning to Code is So Damn Hard - čia ta diagrama apie mokymosi etapus ir kas vyksta kiekvienam iš jų. Tikiuosi linkas į orginalų puslapį.

Ačiū

Ačiū už jūsų dėmesį, tikiuosi išgirdot ką nors naudingo. Lauksiu komentarų ir bet kokio kito įvertinimo.